MSB 165 MEMUR ALIYOR

MSB 165 MEMUR ALIYOR

Başvuracak aday en az lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuracaklar için şehir kadro dağılımı verilmiştir. Başvurular 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar yapılabiliniyor.

Adaylar Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. 18 yaşını tamamlamış olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Güvenlik soruşturması ve/veya arşiv araştırması yapılmış olmak. Herhangi bir kamu kurum ve kuruluşunda 657 Sayılı Devlet Memurları Kanunu’na tabi görevlerde çalışıyor olmamak.

Sözleşmeli subay, sözleşmeli astsubay, uzman erbaş veya sözleşmeli er olarak sözleşmesi feshedilmiş veya halen çalışıyor olmamak. 11 Kasım 2016 tarihli ve 29885 sayılı “Türk Silahlı Kuvvetleri, Jandarma Genel Komutanlığı ve Sahil Güvenlik Komutanlığı Sağlık Yeteneği Yönetmeliği” gereğince; Engelli Sağlık Kurulu Raporu Vermeye Yetkili Sağlık Kuruluşları listesinde yer alan Sağlık Bakanlığı bağlısı sağlık hizmet sunucularından “Memur Adayı Olur” kararlı sağlam raporu almış olması gerekmektedir.

Her bir kadro unvanı için belirlenen niteliklere sahip olmak. 2018 yılında yapılmış olan Kamu Personel Seçme Sınavlarından 2018-KPSSP03 (Lisans), 2018-KPSSP93 (Önlisans) ve 2018-KPSSP94 (Ortaöğretim) birine girmiş ve ilgili KPSS puanını almış olması gerekmektedir.

Alım başvurular 15 Şubat 2019 tarihi bitimine kadar yapılacaktır. Genel Ağ haricinde yapılan başvurular kabul edilmeyecek ve bu dilekçelere cevap verilmeyecek olup bu yolu izlememeleri gerekmektedir.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 5 Şubat 2019

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın