Sahil Güvenlik Komutanlığı EKPSS ile Engelli Personel Alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı EKPSS ile Engelli Personel Alıyor

Sahil Güvenlik Komutanlığı Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı lise mezunu büro işçi alımı ve genel alan temizleme meydan görevlisi alım ilanı yayımladı.

Sahil Güvenlik Komutanlığı Marmara ve Boğazlar Onarım Destek Komutanlığı 26 Kasım 2018 tarihinde yayınladığı ilan ile 2 büro işçi alımı ve 1 kişi genel alan temizleme görevlisi meydancı olarak alım yapılacaktır. Başvurular 30 Kasım 2018 tarihine kadar devam edecektir.

Büro işçisi 2 kişi; Lise ve dengi okul mezunu olup; bilgisayar, bilgi işlem, bilişim teknolojileri, bilgisayarlı muhasebe, muhasebe ve finansman, büro yönetimi, bölümlerinin herhangi birinden mezun veya ilgili bölümlere ait MEB onaylı sertifika sahibi olanlar başvurabilir.

Başvuru işkur iş ilan numarası 00004741489 olarak ilan edilmiştir.

Genel alan temizleme meydancı için; lise ve dengi okul mezunu olması gerekmektedir. işkur iş ilan numarası 00004741519 olarak yayınlanmıştır.

Başvurular 30 Kasım 2018 tarihine kadar Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) İl Müdürlükleri veya internet aracılığıyla yapılacaktır.

18 yaşını tamamlamış olmak. Kamu Kurum ve Kuruluşlarına İşçi Alınmasında Uygulanacak Usul ve Esaslar Hakkında Yönetmeliğin 3/I maddesi gereği en az %40 engelli olmak gerekmektedir. Çok tehlikeli iş yerinde istihdam edilecek olup, yapılacak işin niteliğine göre görme, iki eli kullanamama, zihinsel ve psikolojik rahatsızlığı bulunanlar başvuramayacaktır.

 

 

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+


Eklenme Tarihi: 27 Kasım 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın