İŞKUR Üzerinden Başvurusu Devam Eden Kamu Personeli Alım İlanları

İŞKUR Üzerinden Başvurusu Devam Eden Kamu Personeli Alım İlanları

İŞKUR ilanları ilan numaraları verilmiş olup şahsen veya internet üzerinden başvuru yapabilirsiniz. Kozan Belediye Başkanlığı 1 kişi Halı Desinatörü alımına İlköğretim mezunu olmak ve Bilgisayarlı halı deseni çizimi ve Bünyan halı dokuma mesleklerinde Milli Eğitim Bakanlığı onaylı kurs bitirme belgesine sahip olmak gerekmektedir.

Kura çekimi  7 Ocak 2019 tarihinde saat 14:00’da çekilecektir. Başvuru yapacakların 31 Aralık 2018 tarihine kadar 00004775865 numarası ile İŞKUR üzerinden başvuru yapması gerekmekte. Kamu personeli alımına durumu Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvuru yapabilecektir.

Ağrı Belediyesi Şehir Plancısı 1 kişi alımına adayların lisans mezunu olması ve 2016 yılı KPSSP3 puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Ayrıca adayların ilgili meslekte 4 yıllık deneyim şartı bulunmaktadır.

Başvurular İŞKUR Müdürlüklerine şahsen veya resmi internet sitesi üzerinden 00004775350 ilan no ile yapılacaktır. Kişisel durumu Eski Hükümlü veya TMY (Terörle Mücadelede Yaralanan) olanlar başvuru yapabilirler.

Son başvuru tarihi 31 Aralık 2018.

Adana Çukurova Üniversitesi Rektörlüğü İŞKUR üzerinden 24 Aralık 2018 tarihiyle yayınlamış olduğu ilanla daimi işçi statüsünde 3 Beden İşçisi (Genel) alımı yapacağını açıklamıştır.

Başvurular başlamış olup 28 Aralık 2018 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Adaylar İŞKUR üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İş ilan numarası 00004772171 olarak verilmiştir.

3 Beden İşçisi (Genel) alımı için; Lise ve dengi okul mezunu 18 yaşını doldurmuş adayların başvuruları kabul edilecektir. Bu ilana sadece engelli olalar başvuru yapabiliyor.

TÜİK kamu personeli alımları işkur üzerinden yapılmakta olup en az ilkokul mezunu olanlar arasından personel alımına son başvuru tarihi 31 Aralık 2018 dir.

4775816 işkur ilan numarası ile 7 bulaşıkçı alımı için adayların en az ilkokul mezunu olması, bulaşıkçı olarak en az 2 (iki) yıllık iş deneyimine sahip olması, iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmesi, MEB onaylı Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

4775769 işkur ilan numarasıyla 5 aşçı kamu personeli alımı için adayların aşçı olarak en az 5 (beş) yıllık iş deneyimine sahip olması ve iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmesi, en az lise ve dengi okul mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Aşçı Ustalık Belgesine sahip olması, MEB onaylı Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması ve 40 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

4775758 işkur ilan numarası ile 33 temizlik görevlisi alımı için adayların en az lise ve dengi okul mezunu olması ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

4775693 işkur ilan numarası ile 3 aşçı yardımcısı alımı için adayların aşçı yardımcısı olarak en az 2 (iki) yıllık iş deneyimine sahip olması ve iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmesi, en az lise ve dengi okul mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Aşçı Ustalık Belgesine sahip olması, MEB onaylı Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması ve 35 yaşını aşmamış olması gerekmektedir.

4775673 ve 4775657 ilan numarası ile 1 tatlı ustası ve 1 soğuk mutfak aşçısı kamu personeli alımı için adayların için (Tatlı Ustası veya Soğuk Mutfak Aşçısı) en az 5 (beş) yıllık iş deneyimine sahip olması ve iş deneyimini SGK hizmet dökümü ve çalıştığı işyerinden alınacak çalışma belgesi ile belgelendirmesi, en az lise ve dengi okul mezunu olması, Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) onaylı Aşçı Ustalık Belgesine sahip olması, MEB onaylı Hijyen Eğitim Belgesine sahip olması ve 40 yaşını aşmamış olması şartı bulunmaktadır.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
Eklenme Tarihi: 26 Aralık 2018

Facebook Yorumları

Konu hakkında yorumunuzu yazın